Kelime Madeni

Kelime Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.5 MB
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici LESSA

Kelime Madeni indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek dahil olacağınız Kelime Madeni ile kelime bilginizi kullanarak eğlenebilirsiniz. Ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Kelime Madeni oyununda çeşitli kelimeleri bularak seviyenin sonuna kadar başarıyla ilerlemeye çalışacaksınız. gelişmiş düzeyde özellikleri ve birbirinden farklı oyun seviyeleri ile dikkatleri üzerine toplayan Kelime Madeni oyununda kazanan kişi olmak adına taktiklerinizi kullanarak ilerleme kat edin. oyunda, harfleri birleştirin, bölümlerin her birini tamamlayın ve yeni bilgiler öğrenirken eğlencenin de tadını çıkarın. Oyunda zorlandığınız kısımlarda çeşitli ipuçları alarak daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Ekranda karşınıza çıkan harflerin size ne çağrıştırdığına dikkat edin ve doğru kelimeyi bularak hızla ilerlemeye odaklanın. Hem ücretsiz hem de bir o kadar heyecan verici özelliklere sahip olan Kelime Madeni ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Kelime Madeni ile akıllı cihazınızda hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Harfleri birleştirerek oyuna başlayabilirsiniz. Kelime Madeni oyununa başladığınızda kolay seviyelerle karşılaşacaksınız. Ancak ilerleme kat ettikçe çok daha zorlu

Kelime Madeni indir

Akıllı cihazınızı eğlenceli şekilde geliştirmek konusunda sizde Kelime Madeni oyununu tercih edebilirsiniz. Kelime dağarcığınızı zorlayarak yeni kelimeler öğrenebilirsiniz. Birleştirme ve problem çözme becerilerinizi kullanarak yeni kelimeler bulmaya odaklanın. Seviyeler ilerledikçe yeni kelimelerle karşılaşacaksınız. Bu kelimleri bulmak daha zor olabilir ancak ilerleyen seviyelerde daha kolay bir deneyim yaşayabilirsiniz. Uygulama mağazasının en çok indirilen oyunları arasında yer alan Kelime Madeni ile gelişim sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve internetsiz bir şekilde oynayacağınız Kelime Madeni oyunu ile boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Kelime Madeni ile sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Yüzlerce seviye ve binlerce kelime üzerine kurulan bu heyecan verici uygulama akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Oyunun pek çok özelliği vardır. Zorluk derecesine göre seviyeler değişmektedir. Her bir adımda kullanımınızı geliştirmek ve çok daha verimli bir şekilde ilerlemek için kelimeleri bulmaya odaklanın. Bu heyecan verici kelime oyunu sayesinde kelime bulma becerinizi geliştirerek ilerleyebilirsiniz. Her bir içeriği ile dikkatleri üzerine toplayan Kelime Madeni ile akıllı cihazınızda heyecan verici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kelimeleri bulmak zaman zaman zorlayıcı olabilir. Bu zorlukların her birini aşarak oyunun sonuna kadar ilerlemeye hazır olun. Her an her yerde oynayacağınız Kelime Madeni oyununda kazanmanız gereken ödüllere odaklanın ve oyunu ilerletin. Kelime bilginizi artırırken aynı zamanda eğleneceğiniz Kelime Madeni oyununda ücret ödemeden zaman geçirmeye hazır olun.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Kelime Madeni indir